Обіцянка політика

  • Член депутатської фракції "Європейська Солідарність"
  • Народний депутат України
  • Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Парубій запевнив, що перше голосування по законопроектам щодо зняття недоторканності з народних депутатів відбудеться на цій сесії роботи ВРУ (VII сесія)

12 квітня 2018 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій запевнив, що перше голосування по законопроектам щодо зняття недоторканності з народних депутатів відбудеться на цій сесії роботи ВРУ.
Не виконано
Сказано 12 квітня 2018 р.

Джерело

  • https://socportal.info/2018/04/12/parubij_natjaknuv_na_skasuvannja_deputatskoji_nedotorkannosti.html
  • https://www.radiosvoboda.org/a/news/29278067.html
  • https://www.unian.ua/politics/10159367-vidrodzhennya-zaklikaye-mvs-pokarati-vinnih-u-sutichkah-bilya-harkivskoji-miskradi.html

Результат

7 червня Конституційний суд України оприлюднив своє рішення, яким він визнав конституційним внесений народними депутатами законопроект №6773 про обмеження депутатської недоторканності, а 20 червня таким було визнано і президентський законопроект.

Однак, ВРУ так і не розглядала питання щодо скасування депутатської недоторканності. Зокрема, Андрій Парубій направив законопроекти, які вже були визнані такими, що не суперечать Конституції України, на розгляд відповідного комітету ВРУ, який вирішив, що до ініціатив можуть бути внесені пропозиції від нардепів. А отже у разі таких врахувань, законопроекти знову будуть ставитись на голосування та направлення до КСУ. Що свідчить про штучне затягування позитивного рішення по цим питанням.

Оскільки, парламент так і не розглядав питання скасування депнедоторканності, обіцянка отримує статус "не виконано".