Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член фракції партії «Народний фронт»
  • Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової і митної політики

Кірш обіцяє ініціювати відставку голови Українського інституту національної пам’яті В’ятровича

19 лютого 2018 року народний депутат України Олександр Кірш пообіцяв ініціювати відставку голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича (відео:28:10).
Не виконано
Сказано 19 лютого 2018 р.

Джерело

  • https://112.ua/politika/vecherniy-praym-19022018-433866.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=61033
  • Лист секретаріату Кабінету міністрів від 26 червня 2018 року
  • Лист Державного секретаря Мінкультури від 18 липня 2018 року
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/pt2/reports.dep2?PERSON=18093&SKL=9

Результат

Раніше, наприкінці січня 2018 року проект постанови "Про визнання роботи Голови Українського інституту національної пам'яті В'ятровича В.М. незадовільною та звернення до Кабінету міністрів України щодо звільнення його з займаної посади" №6008 зареєстрував народний депутат Олександр Вілкул.

У червні ми направили запит до Кабінету міністрів України.

Згідно наданої нам відповіді стало відомо, що депутат не звертався з проханням звільнити голову Українського інституту національної пам’яті.

Зазначимо, положенням про вказаний інститут визначено, що голова призначається на посаду та звільняється Кабінетом міністрів за поданням, внесеним на підставі пропозицій міністра культури. Секретаріат КМУ не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів. Враховуючи вищевказане, запит було перенаправлено до Мінкультури.

У листі-відповіді Державного секретаря було повідомлено, що на адресу міністерства звернення народного депутата Олександра Кірша з ініціативою щодо відставки голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича не надходило. Депутат не ініціював відставку внесенням відповідної постанови. Враховуючи вищесказане, обіцянку вважаємо невиконаною.