Обіцянка політика

  • Голова Закарпатської обласної державної адміністрації

Москаль пообіцяв запобігти будівництву міні ГЕС на території області

5 січня 2018 року голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пообіцяв запобігти будівництву міні ГЕС на території області. "У разі прийняття рішення про дозвіл на будівництво міні ГЕС, воно буде оскаржене й скасоване в судовому порядку" - заявив він. Нагадаємо, що в липні 2017 року Геннадій Москаль скасував розпорядження голови Хустської райдержадміністрації "Про розроблення детального плану території для будівництва каскаду малих гідроелектростанцій за межами населених пунктів сіл Хустського району".
У процесі
Сказано 5 січня 2018 р.
Контроль виконання через 5 мiсяцiв.

Джерело

  • http://moskal.in.ua/?p=39446
  • http://moskal.in.ua/?p=39276
  • http://moskal.in.ua/?p=39576
  • http://zak-kor.net/42371-zhitel-lazeschini-vkotre-vivchali-pozitivniy-dosvd-budvnictva-mn-ges.html
  • http://trubyna.org.ua/novyny/na-terytorii-rakhivskoho-raionu-funktsionuie-neoblikovana-hes-foto/
  • http://moskal.in.ua/?p=39827

Результат

У неділю, 25 лютого 2018 року чергова делегація з села Лазещина відвідала об’єкти групи енергетичних компаній "РЕНЕР" у Тячівському районі. До односельчан приєдналися й члени виконкому, депутати сільської ради, працівники держлісгоспу, приватні підприємці та молодь, щоб на власні очі побачити як працюють сучасні міні-ГЕС компанії та знайти відповіді на питання, що нині турбують громадськість.

Про незареєстровану міні-ГЕС у мережі Фейсбук повідомляє депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник. Електростанція обслуговує туристичний комплекс “Уєдінєніє”, що знаходиться поряд з румунським кордоном. На запит депутата Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА надав офіційну відповідь в якій зазначає, висновки та погодження до проектної документації на будівництво зазначеної міні ГЕС департаментом не надавались. Також, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса інформує, матеріали для погодження будівництва вище згаданої Міні ГЕС до Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса не надходили.

21 лютого 2018 року Верховний Суд України своєю ухвалою відкрив провадження за касаційною скаргою ініціаторів будівництва каскаду міні-ГЕС на р. Ріка в Хустському районі Закарпатської області. Це значить, що справу розглядатимуть по суті, а рішення Верховного Суду в ній буде остаточне і оскарженню не підлягатиме.