Обіцянка політика

  • Міський голова Києва
  • Голова Київської міської державної адміністрації

Кличко має намір відкрити 10 парків на зразок парку «Наталка» у 2018 році

8 грудня 2017 року мер Києва Віталій Кличко заявив, що має намір відкрити 10 парків на зразок парку «Наталка» у 2018 році. Зокрема, йдеться про парк Рильського, парк Партизанської слави, парк Шухевича, Печерський ландшафтний парк, Куренівський, парк Совки, Відрадний, Сирецький парк.
Не виконано
Сказано 8 грудня 2017 р.

Джерело

  • https://kyivcity.gov.ua/news/57052.html
  • http://domik.ua/novosti/v-kieve-startoval-remont-10-parkov-perechen-adresov-n255855.html
  • Лист КМДА від 2 січня 2019 року

Результат

13 квітня 2018 року в КМДА анонсували капітальний ремонт десяти столичних парків, який планують завершити до початку літа 2018 року.

Адреси парків, які будуть капітально відремонтовані до початку літа-2018 року:

- Сирецький парк (Шевченківський район);

- парк «Перемога» (Дніпровський район);

- парк Партизанської слави (Дарницький район);

- парк «Відрадний» (Солом'янський район);

- парк «Совські ставки» (Святошинський район);

- парк імені Генерала Ватутіна (Деснянський район);

- Куренівський парк (Подільський район);

- Печерський ландшафтний парк (Печерський район);

- завершення робіт на другій черзі облаштування парку «Наталка» площею 7 гектарів.

2 січня 2019 року у КМДА нам повідомили, що у 2018 році було визначено міським головою топ-парки у кожному районі столиці, які вирізняються власним дизайном, архітектурними особливостями. Серед них після капітального ремонту було відкрито парк «Відрадний» у Солом'янському районі, «Сирецький» парк у Шевченківському районі, парк на Русанівській Набережній у Дніпровському районі, а також парк вздовж проспекту Ватутіна у Деснянському районі. Наприкінці червня 2018 року було презентовано оновлену частину парку «Перемога» у Дніпровському районі, в якому роботи з капітального ремонту другої черги ще тривають. Парк «Наталка» в Оболонському районі продовжує оновлюватись (третя черга), у липні було презентовано другу чергу капремонту. Окрім, наразі тривають роботи у парку «Совки» у Святошинському районі, парку «Партизанської слави» в Деснянському районі та парку «Куренівський» у Подільському районі. Однак попри проведену роботу, 10 парків так і не змогли відкрити, тому обіцянка отримує статус - не виконано.