Обіцянка політика

Медуниця запевнив, що фракція НФ підтримає законопроект про реінтеграцію Донбасу

6 грудня 2017 року народний депутат України Олег Медуниця запевнив, що фракція "Народного фронту" підтримає законопроект про реінтеграцію Донбасу (відео:12:30). Нагадуємо, що на початку жовтня ВРУ ухвалила проект закону №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". Згідно з пояснювальною запискою, даним законопроектом визначається правовий режим територій окремих районів Донецької та Луганської областей, на яких не діють органи влади України, як тимчасово окупованих територій, особливості захисту прав і свобод громадян України, які там проживають. Положення законопроекту дають змогу підвищити ефективність реалізації заходів забезпечення національної безпеки і оборони на вказаних територіях.
Виконано
Сказано 6 грудня 2017 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=3EC_LNiT8C0
  • https://112.ua/politika/verhovnaya-rada-prinyala-zakon-o-reintegracii-donbassa-429343.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=16610

Результат

18 січня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

Законопроект визначає тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської області такі, над якими озброєні формування Російської Федерації і окупаційна адміністрація РФ встановили контроль (а це суша, води, надра і повітря). Межі таких територій повинен визначити президент Петро Порошенко за поданням Міноборони на основі пропозицій Генштабу ЗСУ. Повна відсутність військовослужбовців РФ на окупованих територіях повинні зафіксувати Міноборони і МВС України – вони разом повинні подати подання президенту, а вже він на цій підставі прийматиме рішення. Початок і завершення заходів щодо забезпечення нацбезпеки і протидії агресії РФ визначаються рішеннями президента.

Фракція НФ майже всім складом підтримала вказаний законопроект, тому обіцянку вважаємо виконаною.