Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Бублик пообіцяв підтримувати всі ініціативи щодо підвищення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху

14 листопада 2017 року народний депутат України Юрій Бублик пообіцяв підтримувати всі ініціативи щодо підвищення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху (відео: 43:40-43:49).
Не виконано
Сказано 14 листопада 2017 р.

Джерело

  • https://youtu.be/XMcZBI_o8Do?t=43m40s
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=15723
  • https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/verkhovna-rada-zrobila-krok-do-suttjevoho-posilennja-pokarannja-za-pjani-dtp-2480178.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=20041

Результат

16 листопада того ж року ВРУ намагалася включити до порядку денного законопроект який має на меті посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. Законопроект зареєстрований у парламенті 14 листопада за номером 7286 його ініціатор Володимир Гройсман. Так, передбачається змінити низку обов'язків українських водіїв та надати більше прав поліцейським. Також пропонується знизитися поріг непокараності при перевищенні встановленої швидкості для водіїв та суттєве підвищення штрафів перевищення швидкості. Юрій Бублик за включення до порядку денного цього законопроекту не голосував.

4 липня 2018 року ВРУ ухвалила за основу проект закону №7064 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання смертності на дорогах". Документ передбачає доповнення Кримінального кодексу окремою статтею 286-1, яка має регулювати покарання за порушення правил безпеки дорожнього руху особами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Порушників пропонується карати позбавленням волі на строк від 8 до 10 років з позбавленням водійських прав на 10 років. Якщо попри заборону людина сіла за кермо, її можуть ув'язнити на строк п'яти років з позбавленням права керувати довічно.

Юрій Бублик підтримав це рішення.

18 вересня 2018 року ВРУ ухвалила за основу проект Закону про внесення змін до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України шляхом збільшення рівня користування ременями безпеки та мотошоломами) (№8492). Законопроект передбачає збільшення штрафів за ігнорування ременя безпеки в автомобілі більш ніж в 16 разів - з 51 грн до 850 грн.

Юрій Бублик був відсутній під час ухвалення ініціативи. Хоча відповідно до даних на сайті ВРУ він був зареєстрований на засіданнях парламенту.

Обіцянка отримує статус "Не виконано", оскільки народний депутат підтримав лише один законопроект серед вищезазначених.