Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Позафракційний
  • Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони

Льовочкін пообіцяв, що фракція "Опозиційного блоку" не голосуватиме за урядовий проект бюджету

17 листопада 2017 року народний депутат Сергій Льовочкін пообіцяв, що фракція "Опозиційного блоку" не голосуватиме за урядовий проект бюджету. Про це мовиться на офіційному сайті партії. Депутат аргументує свою позицію тим, що в даному проектів не вирішується питання недофінансування медицини та освіти. Крім того, за словами Сергія Володимировича, цей бюджет залишає більшість українців за межею бідності. До цього подібні обіцянки давали колеги Льовочкіна по фракції - Олександр Вілкул та Юрій Бойко. Зазначимо, що у Верховній Раді уже відбулось голосування за проект Постанови про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2018 рік у першому читанні. Фракція "Опозиційного блоку" не надала жодного голосу на підтримку цієї ініціативи.
Виконано
Сказано 17 листопада 2017 р.

Джерело

  • http://opposition.org.ua/uk/news/sergij-lovochkin-uryadovij-proekt-derzhbyudzhetu-2018-ce-byudzhet-vijni-ta-bidnosti.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=16099

Результат

7 грудня 2017 року відбулось голосування за бюджет на 2018 рік. Фракція "Опозиційного блоку" не надала жодного голосу "За".

Таким чином, депутат виконав свою обіцянку.