Обіцянка політика

  • Член фракції партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка"
  • Член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції
  • Народний депутат України

Юринець пообіцяла підтримувати підвищення штрафів за порушення Правил дорожнього руху

16 листопада 2017 року народний депутат України Оксана Юринець пообіцяла підтримувати підвищення штрафів за порушення Правил дорожнього руху (відео: 34:45-34:46). Водночас того ж дня ВРУ намагалася включити до порядку денного законопроект який має на меті посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. Законопроект зареєстрований у парламенті 14 листопада за номером 7286 його ініціатор Володимир Гройсман. Так, передбачається змінити низку обов’язків українських водіїв та надати більше прав поліцейським. Також пропонується знизитися поріг непокараності при перевищенні встановленої швидкості для водіїв та суттєве підвищення штрафів перевищення швидкості .
Виконано
Сказано 16 листопада 2017 р.

Джерело

  • https://youtu.be/9Vvqb1uegOA?t=34m45s
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=15618
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=19378
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=20041

Результат

14 листопада 2017 року відбулося голосування про включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху (№7286).Оксана Юринець підтримала дану ініціативу.

В першому читанні ухвалили за основу законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання смертності на дорогах» (№7064).Документ передбачає посилення кримінальної відповідальності за порушення правил дорожнього руху у стані алкогольного сп'яніння.

Оксана Юринець підтримала цей законопроект.

18 вересня 2018 року нардеп Оксана Юринець підтримала проект Закону про внесення змін до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України шляхом збільшення рівня користування ременями безпеки та мотошоломами) (№8492) - за основу.