Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської групи "Партія "Відродження"
  • Член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я

Біловол запевнив, що якщо уряд не прислухається до пропозицій депутатська група "Відродження", то за бюджет 2018 року фракція голосувати не буде

13 листопада 2017 року народний депутат України Олександр Біловол запевнив, що якщо уряд не прислухається до пропозицій депутатської групи "Відродження", то за бюджет 2018 року фракція голосувати не буде. Депутатська група "Відродження" дала свої пропозиції, але на сьогодні, на жаль, переважна частина їх не врахована.
У процесі
Сказано 13 листопада 2017 р.
Контроль виконання через 1 мiсяць.

Джерело

  • http://iportal.rada.gov.ua/meeting/stenpog/show/6646.html

Результат

Нагадуємо, на цьому тижні Верховна Рада планує розглянути Закон Державного бюджету на 2018 рік. Олександр Біловол підкреслює: "Наша депутатська група "Відродження" дала свої пропозиції, але сьогодні, на жаль, переважна частина їх не врахована. Ми в цілому підтримуємо національну безпеку нашої країни, видатки на неї. Але ми на сьогоднішній день бачимо, що зменшуються соціальні гарантії нашого населення. І тому, якщо сьогодні уряд не прислухається до наших всіх змін, до наших пропозицій, ми за бюджет 2018 року депутатська група "Відродження" голосувати не буде".