Обіцянка політика

Пашинський запевнив, що підтримає в другому читанні законопроект про деокупацію (реінтеграцію) Донбасу

3 листопада 2017 року народний депутат України Сергій Пашинський запевнив, що підтримає в другому читанні законопроект №7163 про деокупацію (реінтеграцію) Донбасу (відео:46:50).
Виконано
Сказано 3 листопада 2017 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=M48mM2EiSqY
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62638
  • https://112.ua/politika/verhovnaya-rada-prinyala-zakon-o-reintegracii-donbassa-429343.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=16610

Результат

18 січня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

Законопроект визначає тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської області такі, над якими озброєні формування Російської Федерації і окупаційна адміністрація РФ встановили контроль (а це суша, води, надра і повітря). Межі таких територій повинен визначити президент Петро Порошенко за поданням Міноборони на основі пропозицій Генштабу ЗСУ. Повна відсутність військовослужбовців РФ на окупованих територіях повинні зафіксувати Міноборони і МВС України – вони разом повинні подати подання президенту, а вже він на цій підставі прийматиме рішення. Початок і завершення заходів щодо забезпечення нацбезпеки і протидії агресії РФ визначаються рішеннями президента.

Депутат підтримав вказаний законопроект, а отже обіцянку виконав.