Обіцянка політика

Гройсман зобов'язаний створити інформаційний реєстр даних про внутрішньо переміщених осіб

14 квітня 2016 року Верховна Рада України призначила прем’єр-міністром України Володимира Гройсмана. Програма діяльності Кабміну зобов'язує Володимира Гройсмана створити інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб з метою забезпечення своєчасного здійснення соціальних виплат.
Виконано
Сказано 14 квітня 2016 р.

Джерело

  • http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248958510
  • https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1099-19
  • https://ukranews.com/ua/news/453068-minsocpolityky-zapustylo-yedynu-informaciynu-bazu-danykh-pereselenciv
  • https://www.unn.com.ua/uk/news/1715589-viplati-dlya-vpo-yaki-pidtrimku-nadaye-derzhava-pereselentsyam

Результат

3 жовтня 2016 року Міністерство соціальної політики запустило в повноцінному режимі по всій Україні Єдину інформаційну базу даних внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, з метою соціальної підтримки внутрішньо переміщених сімей (осіб) у 2014 році уряд прийняв постанову № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

З метою вдосконалення, спрощення механізму соціальних виплат переселенцям постановою КМУ від 13 вересня 2017 року № 689 передбачено, що у разі наявності в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб інформації щодо проходження особою фізичної ідентифікації в «Ощадбанку», чергова перевірка у відповідному періоді не проводиться, що забезпечує своєчасне здійснення соціальних виплат.

Враховуючи цю інформацію, програмному зобов'язанню присвоєно статус «виконано».