Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської групи "За майбутнє"
  • Член Комітету з питань бюджету

Молоток планує до кінця 2017 року зробити ямковий ремонт дороги Шостка-Клишки

25 жовтня 2017 року Ігор Молоток планує до кінця 2017 року зробити ямковий ремонт дороги Шостка-Клишки, зношеність якої на сьогодні становить 90%
Не виконано
Сказано 25 жовтня 2017 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/igor.molotok/posts/877919192364059
  • http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/215068
  • http://shostka.info/shostkanews/remont-dorogi-chapleevka-klyshki-foto/
  • 22

Результат

1 грудня 2017 року Молоток повідомив щодо ремонту доріг: у Чапліївці почали з центру і планомірно ремонт йде в бік Клишок. Наразі вже відремонтований кілометровий відрізок дороги у цьому напрямку, ремонтується місточок на в’їзді в село. Депутат сподівається, що погодні умови дозволять завершити розпочату роботу.

З листа Сумської ОДА від 21 грудня 2017 року стало відомо, що автомобільна дорога "Шостка - Чапліївка- Погорилівка - Реутинці" включена до переліку об'єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг Сумської області.Обсяг фінансування робіт склав 10 млн грн.На ділянці від м.Шостка до с.Клишки вказаної дороги проведено ремонтні роботи на суму 2 762 тис. грн, загальна площа ділянки, що підлягала ремонту склала 7930 м2.

Наприкінці грудня 2017 року враховуючи інформацію з листа Сумської ОДА та повідомлень самого нардепа Ігоря Молотка можна зробити висновок, що в повному обсязі роботи не були виконані протягом 2017 року. Гроші на ремонт вказаної дороги в місцевий бюджет поступили, але освоїти встигли тільки невелику частину. Таким чином, депутат Молоток не вклався в строки, які зазначив у своїй обіцянці. Наразі роботи триватимуть в залежності від погодних умов, але кінцевий строк робіт комунальники та місцева влада не вказали.