Обіцянка політика

  • Міський голова Івано-Франківська

Марцінків має намір перевести мікрорайон, який обслуговує «Станіславська тепло енергокомпанія» на баланс міста

11 жовтня 2017 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив про намір у 2018 році повністю перевести мікрорайон, який обслуговує ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» на муніципальне тепло обслуговування (відео 05:25-05:55).
У процесі
Сказано 11 жовтня 2017 р.
Контроль виконання через 7 мiсяцiв.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=2af4WDCEnwE
  • http://vgolos.com.ua/articles/ukraintsi_povynni_maty_priorytet_usyudy_navit_na_rynkah__miskyy_golova_ivanofrankivska_290578.html

Результат

15 листопада 2017 року в інтерв'ю виданню «Вголос» Руслан Марцікнів, коментуючи критичну ситуацію з теплопостачанням, повідомив : - "Власне, "СТЕК" не може забезпечити нормальний режим роботи. У нього вічно проблеми із входженням в опалювальний сезон. Але ми це вирішимо. Думаю, що наступного року у "СТЕК" просто не буде споживачів. А якщо серйозно, то ми поставили собі завдання – уже наступного року витіснити їх з ринку. Тобто плануємо "перевести" споживачів до міського комунального підприємства. Стартували ми цьогоріч. Уже почали відключати споживачів від мереж "СТЕКу": на цей момент від'єднали 44 будинки, зараз у процесі ще 26 споруд, у тому числі школи й садочки. Але щоб завершити цей процес повністю, потрібно побудувати 12 маленьких котелень. Це достатньо великий виклик і щодо об'ємів роботи, і щодо коштів, та іншого шляху немає. Зробимо".