Обіцянка політика

Ричкова пообіцяла, що до кінця 2017 року буде відведена земельна ділянка під парк ім. Станіславського у м. Дніпро

3 червня 2017 року народний депутат України Тетяна Ричкова пообіцяла, що до кінця 2017 року буде відведена земельна ділянка під парк ім. Станіславського у м. Дніпро. “СЛОВО І ДІЛО” ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції народного депутата України, однак фіксація цієї заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
Не виконано
Сказано 3 липня 2017 р.

Джерело

  • http://solydarnist.org/?p=127682
  • Лист

Результат

Дніпровська міська рада вже двічі проігнорувала наші запити у листопаді та грудні 2017 року, тому чекаємо на відповідь від Тетяни Ричкової. Так, у депутата нам вказали, що вона ініціювала здійснення реконструкції парку. Однак через тривалу реорганізацію комунального закладу "Парк культури та відпочинку Придністровський" Дніпровська міська рада у зазначений термін відведення земельної ділянки не здійснила. За повідомленням нового керівника наразі триває підготовка відповідного рішення, яке найближчим часом мають розглянути на засіданні міської ради.

Тетяна Ричкова у межах своїх повноважень сприяла реконструкції парку ім. Станіславського, проте через те, що зобов'язання не було виконано в озвучений строк обіцянка отримує статус "не виконано".