Обіцянка політика

  • Міський голова Черкас

Бондаренко зобов'язався ремонтувати по одному пляжу на рік

29 травня 2017 року міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зобов'язався щороку облаштовувати по одному пляжу для відпочинку в місті (відео 15:20-15:40). Нині у Черкасах є три комунальних пляжі: Пушкінський, Соснівський та Смілянський. Проте капітального переобладнання зазнав лише Пушкінський у 2017 році.
У процесі
Сказано 29 травня 2017 р.
Контроль виконання через 1 мiсяць.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=a7U70opHsvM
  • http://zmi.ck.ua/publish/plani-mera-cherkas-u-2019-mu-nov-troleybusi-suchasniy-plyaj-koleso-oglyaduta-rekonstruktsya-ckveru-yunst.html
  • Лист Черкаської міськради від 22 серпня 2019 року

Результат

Редакція ІА «Слово і діло» направила запит для доступу до публічної інформації по зазначеному питанню.

За інформацією Черкаської міськради від 22 серпня 2019 року було проведені заходи щодо облаштування пляжів в місті:

У 2017 році було придбано машину для прибирання пляжів, рятувальну вежу на пляж "Митницький", будиночки для персоналу, придбано та встановлено трибуни для волейбольного майданчику пляжу "Казбетський". Також було проведено заходи щодо відновлення та підтримки сприятливого санітарного стану річки на пляжі "Казбетський" - проведено очищення пляжу від забруднення, відходів, деревини та іншого сміття, облаштовано біоплато.

У 2018 році здійснено будівництво пляжу "Митницький" (зовнішні мережі водопостачання та водовідведення; облаштування електропостачання), проведено будівництво мереж водопостачання та водовідведення пляжу "Казбетський", здійснені заходи щодо відновлення та підтримання сприятливого санітарного стану річки та пляжу "Казбетський".

У 2019 році - будівництво пляжу "Смілянський" (зовнішні мережі водопостачання та водовідведення), будівництво мереж водопостачання пляжу "Казбетський", придбання будиночків для персоналу та рятувальної вежі на пляж "Соснівський", проведено заходи щодо відновлення та підтримання сприятливого санітарного стану річки (очищення пляжів від забруднення, мулу, відходів та іншого сміття).

27 лютого 2019 року Анатолій Бондаренко повідомив що, вже розпочато роботу з облаштування сучасного пляжу – напроти території парку "Сосновий бір". У місті вже є подібні якісні та зручні пляжі – це "Казбетський" та "Митницький".