Обіцянка політика

  • Міський голова Києва
  • Голова Київської міської державної адміністрації

Кличко обіцяє повернути бассейн "Чайка" у власність громади та реконструювати його вже у 2018 році

14 червня 2017 року міський голова Києва Віталій Кличко зобов'язався повернути басейн "Чайка" в Сирецькому парку у власність громади та реконструювати його вже у 2018 році (відео:01:47). За його словами, міська влада зараз готує всі документи, щоб через суд повернути басейн "Чайка" в комунальну власність.
Не виконано
Сказано 14 червня 2017 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=KbdIiQ0uLPQ
  • https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_mi_robimo_vse_schob_povernuti_baseyn_chayka_u_vlasnist_gromadi.html
  • Лист Київської міської ради від 23 січня 2019 року
  • http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/57926713

Результат

28 вересня 2018 року мер Києва Віталій Кличко заявив, що міська влада робить все, щоб повернути басейн «Чайка» у власність громади та привести спортивний об’єкт до належного стану.

Нагадаємо, що у 2000 році Фонд держмайна продав ТОВ «Лібра» спортивно-оздоровчого комплексу «Чайка» площею 1573 кв.м. на вул. Тимофія Шамрила, 2 у Шевченківському районі м.Києва.

У 2006 році Київрада затвердила проект відведення 0,87 га за цією ж адресою фірмі в оренду на 5 років. Надалі Київрада ухилилася від укладання самого договору оренди.

30 вересня 2015 р. Господарський суд Києва визнав договір оренди укладеним. Датою договору визначено 29.08.2012 р.

Київрада і департамент земельних ресурсів подали апеляцію, яку суд відхилив.

Київрада і департамент земельних ресурсів спробували оскаржити рішення в Вищому госпсуді, посилаючись на неактуальність деяких умов проекту договору оренди земельної ділянки. Однак позов знову програли.

Оскільки басейн "Чайка" не встигли повернути у власність громади та реконструювати в обіцяний термін, обіцянка отримує статус - не виконано.