Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член фракції партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка"
  • Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя

Яніцький пообіцяв створити сквер для молоді у місті Вараш

12 травня 2017 року народний депутат України Василь Яніцький пообіцяв створити сквер для молоді у місті Вараш Рівненської області, для чого будуть залучені кошти з благодійного фонду (відео: 1:30-2:21).
Не виконано
Сказано 12 травня 2017 р.

Джерело

  • https://youtu.be/BEZ9uLQelMM?t=1m30s
  • 1
  • 1

Результат

Згідно листа від 2 квітня 2018 року щодо діяльності народного депутата України Василя Яніцького Вараська міськрада повідомляє, що в 2017 році за підтримки нардепа на території міста Вараша сквер для молоді не створювався.

24 вересня 2018 року нардеп Василь Яніцький повідомив щодо створення скверу для молоді у м. Вараш. Створення скверу для молоді у місті було заплановано як спільний з молодіжною радою Вараської міськради проект, фінансування якого попередньо планувалось за рахунок особистих коштів нардепа (Благодійний фонд Василя Яніцького "Наш край"). У 2017 році вказану ініціативу молодіжної ради не реалізовано у зв’язку із відсутністю підготовленого ініціативною групою проекту. Співпраця з молодіжним осередком міста триває, заплановано майбутні спільні проекти, тому на етапі готовності відповідної проектної документації роботи зі створення скверу продовжаться.

Поки роботи з документацією щодо створення скверу для молоді у м. Вараш триватимуть, фактично сквер лишається тільки в планах та на папері. Тому статус обіцянки залишається "не виконано".