Обіцянка політика

  • Міський голова Хмельницького

Симчишин пообіцяв забезпечити мешканців міста послугою гемодіалізу

7 березня 2017 року міський голова Хмельницького Олександр Симчишин пообіцяв забезпечити мешканців послугою гемодіалізу відремонтувавши та відкривши нове відділення (відео 37:48-38:30).
Виконано
Сказано 7 березня 2017 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=ZRLQsvZfVYI
  • https://www.youtube.com/watch?v=aUrmcd5qzow
  •  Лист начальника управління ЖКГ Хмельницької МР Новачок Василя
  • Лист міського голови Хмельницького Олександра Симчишина
  •  Лист виконавчого комітету Хмельницької МР
  • http://zvit2018.tilda.ws/page4188163.html

Результат

За інформацією, наданою управлінням охорони здоров'я від 19 грудня 2017 року, капітальний ремонт відділення гемодіалізу в 4-му корпусі Хмельницької міської лікарні завершиться у грудні 2017 року.

За інформацією Хмельницької міської ради у 2017 році було завершено капітальний ремонт відділення гемодіалізу в 4 корпусі Хмельницької міської лікарні. Станом на 2018 рік відділення готове до початку роботи, однак відкриття відбудеться після погодження обласної ради, оскільки підпорядкований їй комунальний заклад обслуговує хворих з м. Хмельницького.

За інформацією виконавчого комітету Хмельницької міської ради станом на 13 вересня 2018 року відділення гемодіалізу в 4 корпусі міської лікарні створено, однак розпочне функціонувати після відповідного фінансування з обласного бюджету.

У звіті міського голови Олександра Симчишина від 30 листопада 2018 року за рік діяльності зазначено, що капітальний ремонт приміщення для відділення гемодіалізу завершено (353,7 тис.грн). Створено відділення амбулаторного гемодіалізу, яке, у разі перерозподілу медичної субвенції з державного бюджету у місцевий бюджет, розпочне свою роботу у 2019 році. (182 тис. грн). Враховуючи те, що міська влада виконала свою частину робіт в забезпеченні міста послугою,а процес гальмує центральна влада, через що досі не вдається його запустити, обіцянка отримує статус виконаної.