Обіцянка політика

  • Міністр внутрішніх справ України
  • Член Ради національної безпеки і оборони України

Аваков заявив, що Садовий і Березюк понесуть відповідальність за блокаду Донбасу

28 лютого 2017 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що мер Львова Садовий та голова фракції «Самопоміч» Березюк понесуть відповідальність за блокаду Донбасу та її наслідки (відео 00:17). Нагадаємо, у період з 26 грудня 2016 року до 15 березня 2017 року здійснювалися активні протестні дії, направлені на тимчасове повне припинення транспортного сполучення між Україною та тимчасово окупованою Росією і контрольовану проросійськими кримінальними угрупуваннями територією Донецької та Луганської областей.
У процесі
Сказано 28 лютого 2017 р.
Перевіряється

Джерело

  • https://www.business.ua/darkside/avakov_o_blokade_ldnr_sadovoy_i_samopomoshch_vinovaty_v_politicheskoy_myasorubke_video-363395/
  • Лист Нацполіції від 4 червня 2018 року

Результат

Станом на квітень 2019 року Андрій Садовий обіймає посаду міського голови Львова а Олег Березюк є народним депутатом і головою фракції «Самопоміч» в Раді.

Відповідно до листа Національної поліції України від 4 червня 2018 року, інформація про кримінальні провадження, розпочаті у 2017 році відносно мера Львова Андрія Садового та голови фракції «Самопоміч» Олега Березюка за фактами блокади Донбасу та її наслідків у Головному слідчому управлінні Нацполіції відсутня.

СУ ГУНП в Донецькій області здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні, розпочатому 2 лютого 2017 року за фактом блокування групою осіб залізничних перегонів та автошляхів в Донецькій області за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 278, ч. 1 ст. 279 КК України. На теперішній час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, про підозру в учиненні зазначених кримінальних правопорушень нікому не повідомлялося.

Редакція «Слова і Діла» відправила запит на отримання доступу до публічної інформації.