Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Європейська Солідарність"
  • Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Парубій запевнив, що фракція НФ повним складом проголосує за правки до законопроекту щодо створення Антикорупційного суду, які рекомендувала Венеційська комісія

19 квітня 2018 року року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій запевнив, що фракція Народний Фронт повним складом проголосує за правки до законопроекту щодо створення Антикорупційного суду, які рекомендувала Венеційська комісія. Зокрема, це стосується вирішального голосу Громадської Ради при обранні суддів (відео 19:32 - 21:05).
Виконано
Сказано 19 квітня 2018 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=R-TtlmsrDcA
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=18885

Результат

7 червня 2018 року ВРУ зібралася з силами та змогла проголосувати за створення Антикорупційного суду України. Законопроект №7440 (про Вищий антикорупційний суд) підтримали 315 народних депутатів. Зокрема, позитивно за це рішення проголосували 70 членів фракції НФ (з 81, 10 не голосували через власну відсутність на засіданні, а Євген Дейдей утримався), "за" голосував також і Андрій Парубій. Перед цим нардепи голосували за поправки в редакції комітету, які були узгоджені з Венеційською комісією. Народний фронт і під час цього голосування підтримав пропозиції покращення положень проекту закону щодо створення Антикорупційного суду. Обіцянка вважається виконаною.