Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської групи "За майбутнє"

Лубінець пообіцяв сприяти, щоб до кінця своєї депутатської каденції всі ФАПи виборчого округу будуть забезпечені новими меблями

30 листопада 2016 року народний депутат України Дмитро Лубінець пообіцяв сприяти, щоб до кінця своєї депутатської каденції всі ФАПи виборчого округу будуть забезпечені новими меблями (відео:-1:25:55). «СЛОВО І ДІЛО» ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції народного депутата, однак фіксація цієї заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
Виконано
Сказано 30 листопада 2016 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/dmytro.lubinets?hc_ref=NEWSFEED
  • Лист народного депутата Дмитра Лубінця від 7 вересня 2017 року
  • Лист народного депутата Дмитра Лубінця від 22 листопада 2017 року
  • Лист народного депутата Дмитра Лубінця від 6 вересня 2018 року

Результат

Наприкінці серпня 2017 року для уточнення статусу обіцянки ми направили запит Дмитру Лубінцю, завдяки якому було з'ясовано, що всього на території його виборчого округу працює 36 ФАПів, з яких 10 було забезпечено новими меблями.

Наприкінці серпня 2018 року ми направили запит народному депутату.

У наданій нам відповіді депутат не надав інформації щодо забезпечення ФАПів меблями, натомість повідомив про забезпечення їх інвалідними візками у Нікольському районі, закуплене нове обладнанням для сіл

Благодатне, Стрітенки, Рівнополь, Гранітне та амбулаторії загальної практики сісейної медицини в місті Волноваха № 25.

Обіцянка отримує статус "виконано", враховуючи значні зусилля та результати народного депутат, які були спрямовані на виконання обіцянки.