Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Труханов пообіцяв ліквідувати стихійну забудову узбережжя Одеси

13 жовтня 2015 року кандидат на посаду міського голови Одеси Геннадій Труханов у своїй програмі пообіцяв ліквідувати стихійну забудову узбережжя Одеси.
Не виконано
Сказано 13 жовтня 2015 р.

Джерело

  • http://www.truhanov.od.ua/ru/about/predvibornaya-programma/
  • http://www.truhanov.od.ua/ru/about/predvibornaya-programma/
  • http://www.048.ua/news/1127090
  • http://www.1tv.od.ua/releases/5480
  • http://stopotkat.net/news/view/52487
  • https://368.media/2015/08/04/hanber/
  • https://nv.ua/ukr/ukraine/events/v-odesi-vidbulisja-sutichki-mizh-politsijeju-ta-protivnikami-zabudovi-uzberezhzhja-2495948.html
  • https://odesa.depo.ua/ukr/odesa/zemelni-pidsumki-roku-v-odesi-sanatoriyi-viddali-pid-zabudovu-zaplanuvali-novi-getto-ta-zalishili-uzberezhzhya-bez-pravil-20190109896578
  • https://gazeta.ua/articles/regions/_v-odesi-protestuvali-proti-zabudovi-uzberezhzhya-visotnimi-perlinami/897056

Результат

2 серпня 2016 року одеська поліція почала розслідування незаконного будівництва ЖК «Граф» компанії «Ханбер» в районі Відради. Розслідування ведеться відносно корумпованої муніципальної влади, яка сприяла фірмі в захопленні земельної ділянки. Поліцейські вважають, що через дії чиновників бюджет міста втратив 2,5 млн гривень. У лютому 2013 року міськрада дала дозвіл на розробку проекту землеустрою для будівництва ЖК «Граф». А вже в квітні управління архітектури і містобудування (в.о. головного архітектора Володимир Колокольников - Ред.). Затвердив містобудівні умови та обмеження.

22 вересня 2018 роки в Одесі активісти намагалися зупинити забудову узбережжя: на набережній Ланжерон зводять реабілітаційний центр для дельфінів, проте активісти переконані, що там будують черговий готель.

Станом на 10 січня 2019 року Одеська міська рада прийняла безліч рішень під нові забудови, в тому числі на території колишніх санаторіїв та на узбережжі.

12 квітня 2019 року в місті відбулася мирна акція протесту проти масового будівництва висоток компанією "Кадорр" в приморській зоні Одеси.

У зв'язку з тим, що забудова набережної так і не припинилася обіцянка отримує статус не виконано.