Обіцянка політика

Висоцький заявив, що за результатом аналізу «Мінінформу ДНР» група «Наступ» вимагатиме від СБУ та Нацради з теле- та радіомовлення дій щодо журналістів, які працюють на терористичні організації

4 серпня 2016 року народний депутат України Сергій Висоцький заявив, що за результатом аналізу «Мінінформу ДНР» міжфракційна група «Наступ» офіційно вимагатиме від Служби безпеки та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення дій щодо журналістів, факт роботи на терористичні організації яких буде підтверджено.
Не виконано
Сказано 4 серпня 2016 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/sergey.vysotsky/posts/1081640335276841?pnref=story
  • http://dan-news.info/obschestvo/kiev-ot-informacionnogo-bessiliya-iniciiroval-proekt-po-sozdaniyu-falshivyx-sajtov-dnr-mininform-dnr.html
  • http://censor.net.ua/news/379795/v_rade_sozdana_mejfraktsionnaya_gruppa_nastup_po_borbe_s_rossiyiskoyi_okkupatsieyi
  • Лист народного депутата Сергія Висоцького від 27 квітня 2017 року
  • Лист народного депутата Сергія Висоцького від 16 травня 2017 року

Результат

В своєму листі від 27 квітня 2017 року народний депутат Сергій Висоцький повідомив, що докладає всіх зусиль для того, щоб обмежити діяльність ЗМІ та окремих журналістів, які сприяють російському агресору. В той же час, в межах наданих повноважень депутат зазначив, що не може робити висновки про підтвердження факту роботи журналістів на терористичні організації, адже це суперечить презумції невинуватості. У разі існування обгрунтованих підозр щодо таких фактів – депутат звертався до відповідних правоохоронних та контролюючих органів. За словами Висоцького, розголошення деталей таких звернень може суперечити як інтересам окремих громадян, так і інтересам слідства і національної безпеки.

В своєму листі №044/17-1-0091 від 16 травня 2017 року Сергій Висоцький уточнив, що тісно співпрацює на ниві аналізу діяльності роботи журналістів в інтересах терористичних організацій з колективом Міжнародної волонтерської розвідувальної спільноти «Informnapalm». Народний депутат не надав відомості щодо направлених звернень до Служби безпеки та Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з вимогою вжити дії щодо журналістів «Мінінформу ДНР», факт роботи на терористичні організації яких було підтверджено.

ВИСНОВОК: міжфракційна група «Наступ» не вимагала від Служби безпеки України та Національної ради з питань телебачення та радіомовлення дій щодо журналістів «Мінінформу ДНР», які працюють на терористичні організації.