Обіцянка політика

Онищенко пообіцяв, що буде повністю співпрацювати зі слідством

29 липня 2016 року народний депутат України Олександр Онищенко пообіцяв, що буде повністю співпрацювати зі слідством. Депутат наголосив, що в найближчі дні надасть Генеральній прокуратурі України і Національному антикорупційному бюро свою нову адресу і номери телефонів (відео:00:50).
Не виконано
Сказано 29 липня 2016 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=E8cefnuxZUM
  • http://gordonua.com/news/politics/advokat-onishchenko-ya-peredal-nabu-kontakty-klienta-v-britanii-on-gotov-sotrudnichat-so-sledstviem-143467.html
  • http://gazeta.ua/articles/politics/_a-mogu-prodavat-loshadej-onischenko-shukaye-robotu-v-londoni/714992
  • http://www.unian.net/politics/1454373-onischenko-snova-ne-yavilsya-na-dopros-nabu-budet-prosit-o-prinuditelnom-privode.html

Результат

2 серпня 2016 року адвокат Олександра Онищенко передав НАБУ заяву народного депутата, у якій ідеться про готовність депутата співпрацювати зі слідством. У документі Онищенко вказав свої координати і контакти у Великобританії.

3 серпня 2016 року народний депутат України Олександр Онищенко заявив, що не має наміру повертатись у Київ 5 серпня 2016 року на допит.(відео 00: 25).Також Онищенко повідомив, що залишатиметься в Лондоні та чекатиме на екстрадицію.

5 серпня 2016 року народний депутат Олександр Онищенко повторно не з’явився на допит у Національне антикорупційне бюро України, детективи готують клопотання до суду про примусовий привід підозрюваного, і після відповідної ухвали вони зможуть оголосити Онищенка у всеукраїнський та міжнародний розшук.