Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Голова партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
  • Голова депутатської фракції "Батьківщина"
  • Член Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Тимошенко заявила, що її фракція блокуватиме роботу парламенту, доки питання щодо зменшення тарифів не буде вирішене

5 липня 2016 року народний депутат України Юлія Тимошенко заявила, що фракція партії «ВО «Батьківщина» блокуватиме роботу Верховної Ради, доки питання щодо зменшення тарифів не буде вирішене. Окрім того, фракція вимагає створення ТСК з розслідування незаконної ціни на газ, перевірки НАК «Нафтогаз», ПАТ «Украгазвидобування» та корупційних дій урядів Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана. Тимошенко також вимагає скасувати парламентські канікули та показати списки народних депутатів, які увійшли до складу нової коаліції.
Не виконано
Сказано 5 липня 2016 р.

Джерело

  • http://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-poki-ne-budut-zmensheni-tarifi-mi-ne-rozblokuyemo-verxovnu-radu/
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_reg?g_id=8258

Результат

7 липня, перед початком пленарного засідання дві інші парламентські фракції, «БПП» та «Народного фронту», заблокували трибуну та президію Верховної Ради, через що її робота стала неможливою. Натомість фракція «Радикальної партії» оголосила про початок сидячого протесту.

За результатами електронної реєстрації, на ранковому засіданні Верховної Ради 15 липня 2016 року, — під час години запитань до уряду, — від фракції «Батьківщини» були присутні лише 2 народних депутати: Сергій Євтушок та Іван Крулько. Однак вони не блокували парламентську трибуну.

Зазначимо, що впродовж усього пленарного тижня ВРУ з 11 по 15 липня лише окремі народні депутати від «Батьківщини» блокували трибуну, тоді як президія була розблокована. В той же час до виступу з трибуни допускали народних депутатів від інших політичних сил. Загалом роботу парламенту через блокування трибуни було заблоковано 7 та 8 липня.

Додамо, що протягом останнього пленарного тижня 4 сесії законопроекти, на розгляді яких наголошувала фракція «Батьківщини», не були включені до порядку денного та не виносились на розгляд до сесійної зали.

Станом на листопад 2018 року фракція партії «ВО «Батьківщина» взагалі не блокувала роботу ВРУ, незважаючи на те, що за цей час відбулося навіть збільшення тарифів на комунальні послуги для населення