Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член фракції партії "Солідарність" - Блок Петра Порошенка"
  • Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва

Єфімов запевнив, що в Краматорську буде побудовано спортивно-оздоровчий комплекс

21 червня 2016 року народний депутат України Максим Єфімов запевнив, що за рахунок коштів на відновлення Донбасу в Краматорську буде побудовано спортивно-оздоровчий комплекс, що включає футбольне поле, майданчик для пляжного волейболу, легкоатлетичні доріжки. На ці цілі передбачено понад 11 млн грн в першому транші.
У процесі
Сказано 21 червня 2016 р.
Перевіряється

Джерело

  • http://solydarnist.org/?p=70753
  • http://vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/17358-na-futbolnom-pole-okolo-tsvr-v-skorom-vremeni-poyavitsya-sovremennyj-sportivno-ozdorovitelnyj-kompleks
  • Лист помічника народного депутата Максима Єфімова від 20 березня 2017 року
  • http://hi.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=75674:2017-06-14-10-48-19&catid=55:kramatorsk&Itemid=147&month=7&year=2017
  • Лист помічника Максима Єфімова від 6 липня 2017 року
  • file:///C:/Users/user29/Downloads/%D0%94%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80%2001-11-18-182%20%D0%B2%D1%96%D0%B4%2008.11.2018.pdf
  • лист

Результат

У липні стало відомо, що за рахунок коштів на відновлення Донбасу, які за сприяння Максима Єфімова були надані місту, буде побудований спортивно-оздоровчий комплекс. Комплекс буде розташований за будівлею Центру позашкільної роботи по вул. Парковій на місці діючого футбольного поля. На новому спортивному майданчику спорудять трибуни на 450 місць, облаштують чотири доріжки для легкоатлетів, майданчик для занять волейболом і футбольне поле зі штучним покриттям. Незважаючи на те, що комплекс буде сезонним і розташовуватися під відкритим небом, тут побудують роздягальні, вбиральні і душові кабіни. Будівництво займе від чотирьох до шести місяців, а роботи мають розпочатися вже найближчим часом. Згодом, ми вирішили поцікавитися як реалізовується задум нардепа щодо вказаного будівництва.

В своєму листі наприкінці березня помічник депутата Ольга Ворощук повідомила, що станом на сьогоднішній день по вказаному спортивно-оздоровчому комплексу розроблено проектно-кошторисну документацію. Проектна вартість робіт становить більше 20 мільйонів гривень. Але, станом на червень про спортивно-оздоровчий комплекс краматорчани лише мріють – другий раз було скасовано результат тендеру.

У червні 2018 року ми направили запит народному депутату.

Згідно наданої відповіді помічника стало відомо, що даний проект було виставлено на торги в публічній системі закупівель «Прозоро». Тендер не відбувся три рази поспіль по причині надходження менше 2 тендерних пропозицій учасників. Наразі Управлінням капітального будівництва міськвиконкому Краматорської міської ради здійснюється підготовчі роботи для проведення прямої переговорної процедури.

У листопаді було укладено договір на проведення робіт по будівництву спортивно-оздоровчого комплексу у Краматорську, виконання яких має бути завершено 25 грудня поточного року.

А 22 січня 2019 року, помічник народного депутата повідомляє нам що підрядник вже отримав дозвіл на проведення робіт в органах Державної архітектурно-будівельної інспекції та почав підготовчі та земельні роботи, але в зв'язку з негодою роботи поки призупинені.