Обіцянка політика

Хомутиннік запевнив, що «Відродження» ініціює зміни до держбюджету в питанні збільшення держсубвенцій

23 травня 2016 року народний депутат Віталій Хомутиннік запевнив, що «Відродження» ініціює зміни до держбюджету в питанні збільшення держсубвенцій.Депутат додав, що партія вже підготувала лист з відповідним зверненням на ім’я Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
Виконано
Сказано 23 травня 2016 р.

Джерело

  • http://vidrodzhennya.org.ua/news/mer-harkova-zvernuvsya-do-vitaliya-homutynnika-z-prohannyam-vyrishyty-problemu-z-nestacheyu-koshtiv-na-zhytlovi-subsydiyi/
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=9960
  • http://24tv.ua/nardepi_suttyevo_zbilshili_subventsiyi_mistsevim_byudzhetam_n762319
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=9965
  • http://vidrodzhennya.org.ua/ru/news/verhovna-rada-pidtrymala-propozytsiyu-andriya-shypka-pro-zbilshennya-finansuvannya-na-sotsialno-ekonomichnyj-rozvytok-regioniv/

Результат

20 грудня 2016 року парламент прийняв законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо субвенцій на надання пільг та житлових субсидій)" (№5482). Парламент підтримав пропозицію народного депутата групи «Партія «Відродження» Андрія Шипка про збільшення фінансування соціально-економічного розвитку регіонів на 350 млн. грн - фінансування на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

ВИСНОВОК: Андрій Шипко з Групи "Партія "Відродження" запропонував збільшити фінансування соціально-економічного розвитку регіонів на 350 млн. грн.