Обіцянка політика

Семерак обіцяє, що найближчим часом буде оголошено конкурс на посаду директора парку «Гуцульщина»

4 травня 2016 року міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив, що конкурс на посаду директора національного природного парку «Гуцульщина» буде оголошено та проведено вже найближчим часом.
Виконано
Сказано 4 травня 2016 р.

Джерело

  • http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249009675&cat_id=244277212
  • http://www.menr.gov.ua/docs/normakty/nakaz_183_16.pdf
  • http://www.menr.gov.ua/press-center/news/123-news1/4927-ministerstvo-ekolohii-ta-pryrodnykh-resursiv-ukrainy-oholoshuie-konkursnyi-vidbir-kerivnykiv-pidpryiemstv-ustanov-ta-orhanizatsii-shcho-nalezhat-do-sfery-upravlinnia-ministerstva-ekolohii-ta-pryrodnykh-resursiv-ukrainy

Результат

13 травня 2016 року міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак підписав наказ про проведення конкурсів на посади керівників 13 природних парків, які належать до сфери управління Міністерства. Конкурс на посаду директора оголошено і в скандальному НПП «Гуцульщина», екс-директора якого Василя Пророчука звинувачують в масштабних незаконних рубках лісу на території парку.

20 травня 2016 року Міністерство екології та природних ресурсів України оголосило конкурсний відбір керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів.