Обіцянка політика

  • Міський голова Києва
  • Голова Київської міської державної адміністрації

Кличко запевнив, що алкоголь у МАФах не продаватиметься

25 квітня 2016 року мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на засіданні Антикорупційної ради, запевнив, що алкоголь у МАФах не продаватиметься.
У процесі
Сказано 25 квітня 2016 р.
Контроль виконання через 3 мiсяцi.

Джерело

  • http://kiev.klichko.org/news/?id=1755
  • http://biz.liga.net/all/fmcg/stati/3420588-lozhnaya-trevoga-amku-vernet-spirtnoe-v-mafy.htm
  • https://www.facebook.com/dbelotserkovets/posts/1194862963914027?pnref=story
  • https://www.facebook.com/dbelotserkovets/posts/1205807416152915?pnref=story

Результат

На сесії 16 березня 2016 року Київська міськрада заборонила продавати в МАФах алкоголь, в тому числі і пиво. Але попри порушення процедури прийняття регуляторного акта (проект повинен пройти процедуру громадських слухань), документ опублікували в газеті Хрещатик 12 квітня, і нові обмеження набрали чинності. В середині квітня вивченням цього документа зайнялося Київське обласне територіальне відділення АМКУ. А вже 17 липня Київська міськрада зобов'язана скасувати своє рішення про заборону продажу спиртного в МАФах. Про це повідомив голова Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький. З іншого боку, заступник голови постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Денис Попов розповів, що Київська міська рада підготує проект рішення про скасування заборони на продаж алкоголю в МАФах, адже прийняте депутатами рішення не відповідало вимогу законодавства. Однак, за його словами, від ідеї обмеження продажу спиртного влада не відмовиться.

22 вересня 2016 року Київська міська рада обмежила час продажу алкоголю в стаціонарних магазинах. Заборона на продаж діє з 23.00 до 10.00.

З 1 жовтня набула чинності заборона Київради на продаж алкоголю в МАФах (цілодобово). Рішення Київської міської ради №237/237 є чинним та підлягає виконанню. За словами радника міського голови Д. Білоцерковця, після перевірки виконання рішення, п'ять МАФів підлягають ануляції дозвільної документації та демонтажу.