Обіцянка політика

  • Радник Міністра внутрішніх справ України

Геращенко запевнив, що Україна отримає безвізовий режим з країнами Європейського Союзу вже в цьому році

7 квітня 2016 року народний депутат України Антон Геращенко запевнив, що Україна отримає безвізовий режим з країнами Європейського Союзу вже в цьому році (відео:02:08:57). “СЛОВО І ДІЛО” ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції народного депутата України, однак фіксація цієї заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
Не виконано
Сказано 7 квітня 2016 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=H-MKL1SqQKk
  • http://www.president.gov.ua/news/vpershe-pitannya-vikonannya-zobovyazan-shodo-bezvizovogo-rez-38822
  • http://www.pravda.com.ua/news/2016/12/8/7129222/
  • http://zn.ua/POLITICS/mehanizm-priostanovki-bezviza-evrosoyuz-smozhet-utverdit-v-yanvare-2017-goda-klimpush-cincadze-234440_.html

Результат

24 листопада 2016 року Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що Україна виконала всі зобов'язання для лібералізації візового режиму з ЄС. За його словами, коли Європейський Парламент і Європейська Рада погодяться із реформуванням візової політики та буде впроваджено режим візової лібералізації, буде проводитися інтенсивна робота з Європейським Парламентом щодо пришвидшення цього процесу. Дональд Туск підкреслив, що ці дискусії не стосуються України.

8 грудня Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) затвердив від імені Ради ЄС компромісний текст, погоджений з Європейським парламентом, щодо механізму призупинення безвізового режиму.

ВИСНОВОК: Україна технічно виконала всі умови для отримання безвізового режиму. Але оскільки Антон Геращенко обіцяв те, що від нього не залежить і відповідно цього не досягнув, редакція «Слово і Діло» присвоює цій обіцянці статус «Не виконано».