Обіцянка політика

Супруненко обіцяє боротись з корупцією

24 вересня 2014 року кандидат в народні депутати України по одномандатному мажоритарному виборчому округу №216 Олександр Супруненко у своїй передвиборній програмі обіцяє боротись з корупцією.
Не виконано
Сказано 24 вересня 2014 р.

Джерело

  • Передвиборна програма кандидата в народні депутати України Олександра Супруненка
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=55842
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57268
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=801
  • https://newsone.ua/news/politics/antikorruptsionnomu-sudu-byt-zakonoproekt-proshel-pervoe-chtenie.html#
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=17131

Результат

12 лютого 2015 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроект №1660-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро та Національного агентства з питань запобігання корупції». Ним усунуто суперечності в антикорупційних законах від 14 жовтня 2014 року, які не дозволяли провести конкурс на посаду очільника Бюро, позбавляли НАБУ підслідності, не дозволяли запустити процедуру розкриття бенефіціарних власників юридичних осіб, ставили під питання декларування майна публічними службовцями в 2015 році тощо. За Президентом залишили право призначати одного з трьох кандидатів на посаду директора НАБУ, запропонованих конкурсною комісією, проте такого права позбавлено Верховну Раду.Повернуто норми щодо взаємодії Бюро з іншими державними органами. Запроваджено щорічну незалежну оцінку ефективності діяльності НАБУ, його операційної та інституційної незалежності, зокрема шляхом вибіркового аудиту завершених кримінальних проваджень. До підслідності НАБУ включено колишніх президентів. Додана нова негласна слідча дія – детективи Бюро зможуть за рішенням суду здійснювати моніторинг банківських рахунків. Народний депутат Олександр Супруненко був відсутній під час прийняття вищевказаного законопроекту.

3 листопада 2015 року Верховна Рада України ухвалила проект закону «Про запобігання впливу на результати офіційних спортивних змагань корупційних правопорушень» №2243а. Законодавчим актом визначено основні засади, заходи попередження та виявлення корупційних правопорушень у сфері спорту та встановлено відповідальність за такі правопорушення.

24 грудня 2015 року Верховна Рада ухвалила проект Закону «Про публічні закупівлі» №3559. Законом передбачено здійснення державних закупівель із застосуванням двох конкурентних процедур регулювання: відкриті торги і конкурентний діалог, а також однієї неконкурентної – переговорної процедури закупівлі.

Народний депутат України Олександр Супруненко був відсутній під час прийняття даних законопроектів.

Народні депутати в четвер, 1 березня 2018 року, підтримали в першому читанні проект закону, який передбачає створення в Україні антикорупційного суду, внесеного президентом Петром Порошенко. Свої голоси на підтримку документа віддали 282 народних обранця. Проектом пропонується визначити додаткові спеціальні вимоги до суддів вищого антикорупційного суду, пов'язані з предметної компетенцією суду і його спеціалізації з розгляду кримінальних проваджень про корупційні злочини.

Народний депутат України Супруненко не голосував даний законопроект в першому читанні.

Депутат не голосував за антикорупційні законопроекти, та не подавав власних ініціатив. Обіцянка отримує статус "не виконано".