Обіцянка політика

Саакашвілі обіцяє, що з 1 березня 2016 року в Одеській області запрацює електронна митниця

24 листопада 2015 року голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі запевнив, що електронна митниця в Одеській області запрацює з 1 березня 2016 року. СЛОВО І ДІЛО ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції голови Одеської обласної державної адміністрації, однак фіксація цієї заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
Не виконано
Сказано 24 листопада 2015 р.

Джерело

  • http://dumskaya.net/news/saakashvili-odesskaya-tamognya-ne-budet-propuska-052838/
  • https://news.pn/ru/politics/153356
  • http://gazeta.dt.ua/internal/nalit-biloyi-mitnici-_.html
  • http://fakty.ua/213458-saakashvili-zayavlyaet-chto-rada-i-kabmin-blokiruyut-sozdanie-novoj-tamozhni-v-odesse
  • http://www.slovoidilo.ua/2016/03/03/novyna/pravo/obicyana-saakashvili-elektronna-mytnycya-tak-i-ne-zapracyuvala

Результат

25 січня 2016 року керівництво Одеської митниці презентувало проект електронної митниці під назвою «Новий митний простір» з офісом на морському пасажирському вокзалі. За 30 млн грн буде повністю реконструйовано не тільки два поверхи морвокзалу, а й фасад будівлі. Незважаючи на те, що договір з Конференцією ООН з торгівлі й розвитку на купівлю програми було підписано всередині грудня, її придбання затяглося, й нову електронну митницю з якісним і швидким європейським сервісом її керівництво планує запустити лише у квітні. За словами Юлії Марушевської, процес упровадження програмного забезпечення триватиме близько року. За даними інших фахівців - два.

1 березня 2016 року голова Одеської обласної адміністрації Міхеїл Саакашвілі на екстреному засіданні з головами районних адміністрацій регіону заявив, що Верховна Рада і Кабмін блокують створення нової митниці в Одесі. Він зазначив, що в даний час ведеться будівництво на Морському вокзалі митного поста «Відкритий митний простір», яке планується завершити через місяць-півтора.

Станом на 3 березня 2016 року презентація електронної митниці в Одеській області не проводилась.