Обіцянка політика

Саакашвілі пообіцяв відкрити одеський аеропорт навесні 2016 року

7 вересня 2015 року голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі пообіцяв, що аеропорт в Одесі буде відкритий навесні 2016 року.
Не виконано
Сказано 7 вересня 2015 р.

Джерело

  • http://www.day.kiev.ua/uk/news/070915-saakashvili-rozpoviv-koly-zapracyuye-odeskyy-aeroport
  • http://www.odessa.aero/ru/node/1051
  • http://omr.gov.ua/ua/news/84041/

Результат

У новому терміналі Міжнародного аеропорту Одеса закінчується монтаж внутрішніх мереж. Станом на 6 квітня 2016 року, завершено монтаж загальної системи каналізації терміналу. Це дозволило почати чистову заливку плити підлоги першого поверху. На даний момент залито 2/3 площі підлоги. Ведеться монтаж вентиляційної системи, системи димовидалення та пожежогасіння. Завершується установка перехідних галерей між будівлею терміналу і приймачами телетрапів. Металоконструкції галерей збираються на землі, а далі за допомогою кранів проводиться їх монтаж до терміналу і приймачів. До кінця квітня заплановано завершити роботи по інсталяції електричних мереж, пожежної сигналізації, системи водопостачання та каналізації по поверхах.

31 травня 2016 року директор ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса» Віталій Портянко зазначив, що введення в експлуатацію нового терміналу заплановано на 30 вересня 2016 року. З цього моменту він буде працювати в тестовому режимі протягом 2-3-х місяців, приймаючи внутрішні рейси. Повноцінно термінал запрацює в березні 2017 року, коли буде повністю організована робота міжнародного пункту пропуску. За словами міського голови Одеси Геннадія Труханова, наразі стоїть питання про необхідність будівництва нової злітно-посадкової смуги.