Обіцянка політика

  • Міський голова Харкова

Кернес має намір добудувати міст на пр. Л.Ландау (50-річчя СРСР)

30 жовтня 2015 року міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що наступного року в місті буде продовжена робота по відновленню Харкова. Зокрема, Кернес має намір добудувати міст на пр. 50-річчя СРСР.
У процесі
Сказано 30 жовтня 2015 р.
Контроль виконання через 10 мiсяцiв.

Джерело

  • http://www.city.kharkov.ua/uk/news/gennadiy-kernes-nastupnogo-roku-robota-z-vidrodzhennya-kharkova-prodovzhitsya-29815.html
  • http://www.objectiv.tv/051016/133785.html
  • Лист Харківської міської ради від 15 березня 2018 року
  • 15 марта 2018 года в Харьковском городском совете нам сообщили, что строительство спортивного клуба для занятий воркаутом в районе Залютино запланировано на 2019 год.
  • https://www.city.kharkov.ua/ru/news/igor-terekhov-mist-cherez-moskovskiy-prospekt-bude-povnistyu-rekonstruyovaniy-33340.html

Результат

5 жовтня 2016 року перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов на робочій нараді з директорами департаментів, підприємств і головами райадміністрацій повідомив, що реконструкцію комунального шляхопроводу з дворівневою розв'язкою на пр. Льва Ландау, який проходить через Московський проспект, планується виконати протягом двох років. Роботи на проїжджій частині шляхопроводу були розпочаті близько місяця тому. Терміни завершення реконструкції обумовлені виконанням цілого комплексу робіт - будуть відремонтовані бетонні конструкції, нижні конструкції шляхопроводу, замінено дорожнє покриття, реконструйована пішохідна зона.

Відзначимо, що комунальний шляхопровід на пр. Льва Ландау - найбільший в Харкові, його протяжність - понад 1 км. Він складається з семи інженерних споруд.

Станом на 15 серпня 2017 року тривають роботи з капітального ремонту комплексу транспортних споруд по проспекту Льва Ландау.

15 березня 2018 року у міській раді нам повідомили, що завершення будівництва шляхопровіду на пр. Л.Ландау заплановано на 2019 рік.

Реконструкцію комунального шляхопроводу з дворівневої розв'язкою на пр. Льва Ландау, який проходить через Московський проспект, планують виконати протягом двох років. Про це 5 жовтня повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.