Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Європейська Солідарність"
  • Член Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Порошенко обіцяє, що найближчим часом буде оприлюднено прізвища тих, хто буде притягнутий до відповідальності за корупцію

1 листопада 2015 року Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна найближчим часом почує нові прізвища тих, хто буде притягнутий до відповідальності за корупцію. Також Петро Порошенко зазначив, що не має наміру втручатися у відповідне розслідування корупційних злочинів, так як виявленням, припиненням та розкриттям корупційних злочинів займається НАБУ. СЛОВО І ДІЛО ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції Президента України Петра Порошенка, однак фіксація цієї заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
Не виконано
Сказано 1 листопада 2015 р.

Джерело

Результат

25 березня 2016 року спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо прокурора ГПУ Олександра Матюшка, який за 10 тисяч доларів хабара хотів влаштуватися на роботу в Національне антикорупційне бюро України. Обвинувальний акт щодо Матюшка передали до суду. Станом на 31 березня 2016 року детективами Національного антикорупційного бюро України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного впливу виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Пасішника на міністра економічного розвитку і торгівлі України Абромавичуса та наданно доступ до матеріалів його справи.

ВИСНОВОК: перші справи корупціонерів, які розслідувало НАБУ, було передано до суду в кінці березня 2016 року.