Обіцянка політика

  • Міський голова Черкас

Бондаренко обіцяє забезпечити відшкодування студентам та учням 50% вартості проїзду в громадському транспорті

29 вересня 2015 року кандидат на посаду міського голови Черкас Анатолій Бондаренко у передвиборній програмі «Програма розвитку Черкас» обіцяє забезпечити відшкодування студентам та учням 50% вартості проїзду в громадському транспорті.
Виконано
Сказано 29 вересня 2015 р.

Джерело

  •  Передвиборна програма кандидата на посаду міського голови Черкас Анатолія Бондаренка
  • https://www.youtube.com/watch?v=W18rsseRyUY
  • http://vycherpno.ck.ua/studenti-j-shkolyari-platitimut-v-trolejbusah-za-proyizd-75-kopijok/
  • http://www.rada.cherkasy.ua/ua/newsread.php?view=11102&s=1&s1=17

Результат

11 лютого 2016 року в ефірі одного з телеканалів Анатолій Бондаренко зазначив, що міською владою зроблено низку напрацювань і на сьогодні для учнів діє 50% знижка на проїзд у громадському транспорті (відео 1:20 - 1:34).

23 лютого на засіданні міськвиконкому було прийнято рішення відшкодувати учням та студентам Черкас 50% вартості проїзду в електротранспорті міста. На цю пільгу з міського бюджету буде виділено понад 700 тисяч гривень.

Уже всередині квітня студенти й школярі Черкас їздитимуть у тролейбусах за ціною, яка на 50 % менша загальної вартості квитка. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету 29 березня. Як повідомив начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Віталій Москаленко, різницю в тарифі комунальному підприємству «Черкасиелектротранс» компенсуватимуть за рахунок міського бюджету. На це передбачено близько 835 тисяч гривень.