Обіцянка політика

  • Міський голова Чернігова

Атрошенко пообіцяв побудувати сміттєпереробний завод у Чернігові

8 жовтня 2015 року кандидат на посаду Чернігівського міського голови, народний депутат України Владислав Атрошенко у своїй передвиборній програмі пообіцяв побудувати сміттєпереробний завод у Чернігові.
У процесі
Сказано 8 жовтня 2015 р.
Контроль виконання через 8 мiсяцiв.

Джерело

  • http://che.cn.ua/content.html#first
  • http://che.cn.ua/content.html#first
  • http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news/view/7877
  • http://pik.cn.ua/46698/smittepererobnogo-zavodu-u-chernigovi-ne-bude-doki-ne-zminitsya-zakonodavstvo-vladislav-atroshenko/

Результат

16 березня 2016 року міський голова Чернігова Владислав Атрошенко у своєму звіті за 100 днів на посаді зазначив, що сміттєзвалище на Масанах, якому вже більше півстоліття, давно перевантажене і не обслуговується належним чином. Найкращий варіант – встановлення сортувальної лінії та в перспективі - побудова сміттєпереробного заводу. Влада активно почала займатися пошуком інвестора та вже має певні напрацювання.

23 березня 2018 року під час звіту міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що питання стосовно будівництва заводу зависло. Низка законодавчих змін і підвищення платоспроможності громадян є передумовою до побудови сміттєпереробного заводу- запевнив Владислав Атрошенко. (Відео 12:00-14:00)

5 червня 2019 року Владислав Атрошенко сказав, що проєкт можливо буде реалізувати за умови змін у законодавстві: або формування державного спецфонду з податків на виробників упаковок, або коштом зеленого тарифу.