Обіцянка політика

Мамай пообіцяв побудувати місцевий молокозавод

Програма майбутньої роботи мера Полтави Олександра Мамая, опублікована в 38-му номері газети «Перша Полтавська» від 26 жовтня 2010 року, включає пункт про підтримку малозабезпечених полтавчан. Конкретною формою підтримки є будівництво місцевого молокозаводу. Очікується, що це допоможе знизити вартість на молочну продукцію на 15-20%.
Не виконано
Сказано 26 жовтня 2010 р.

Джерело

  • http://forum.poltava.pl.ua/viewtopic.php?f=27&t=247
  • http://www.nashdimpoltava.org/?news=Budivnictvo_molokozavodu
  • http://www.misto-tv.poltava.ua/news/12486/
  • Лист Начальника управління Управління економічних питань В. Воліка
  • http://www.nova.poltava.ua/v-poltavi-pobuduyut-vlasnij-molokozavod/

Результат

За даними полтавської телевізійної студії "Місто", станом на 12 серпня 2012 року обіцяний мером Олександром Мамаєм молокозавод і досі лишається тільки повітряним замком.

Відповідно до листа Управління економічних питань Полтавської міської ради від 5 січня 2015 року, відповідним рішенням сесії Полтавської міської ради погоджено розташування заводу по виробництву молочної продукції, надано дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва заводу по виробництву молочної продукції та визначено місце розташування На даний час будівництво молокозаводу не розпочато. Інвестор проводить відповідні роботи щодо реалізації зазначеного проекту.

18 березня 2015 року лідер Відкритої громадської платформи «Нова Полтава» Лев Жиденко повідомив, що міська влада вже біля 5 років обіцяє побудувати новий молокозавод у Полтаві, проте, далі обіцянок справа так і не пішла.