Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Опозиційна платформа - За життя"
  • Секретар Комітету з питань цифрової трансформації

Ларін запевнив, що "Опозиційний блок" домагатиметься притягнення до відповідальності посадовців, які відмовляють у реєстрації партії

13 серпня 2015 року народний депутат України Сергій Ларін запевнив, що "Опозиційний блок" буде добиватись притягнення до відповідальності посадовців, які відмовляють в реєстрації Харківського обласного осередку партії. Нагадаємо, 25 червня 2015 року народний депутат України Михайло Добкін заявляв, що "Опозиційному блоку" відмовляють у реєстрації харківського регіонального представництва та з цього приводу партія подала позов до суду. 3 серпня 2015 року Головне територіальне управління юстції в Харківській області відмовило в реєстрації регіональної організації партії "Опозиційний блок". За словами начальника Управління юстиції в Харківській області, 24 серпня 2014 року представники народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна подали до управління пакет документів з двома вимогами: прийняти до відома рішення про припинення юридичної особи обласної організації партії "Закон і порядок" і взяти до відома та зареєструвати обласну організацію "Оппоблока. 27 липня 2015 року управління прийняло рішення про ліквідацію обласної організації партії" Закон і порядок ", була запущена процедура ліквідації даної обласної організації цієї політичної партії. Поки ліквідаційна процедура не буде завершена, відповідно до чинного законодавства, Головне територіальне управління юстиції не може прийняти рішення про реєстрацію обласної організації "Опозиційного блоку" на території Харківської області.
Виконано
Сказано 13 серпня 2015 р.

Джерело

  • http://opposition.org.ua/uk/news/sergij-larin-opozicijnij-blok-vidstoyav-u-sudi-svoe-pravo-na-diyalnist-v-vano-frankivskij-oblasti.html/
  • http://opposition.org.ua/news/mikhajlo-dobkin-bez-opozicijnogo-bloku-vibori-budut-nelegitimnimi.html
  • http://112.ua/politika/oppozicionnomu-bloku-v-harkovskoy-obl-otkazali-v-registracii-249627.html
  • https://www.youtube.com/watch?v=QFlN0fOIblM&feature=youtu.be
  • http://www.pravda.com.ua/news/2015/10/7/7084077/
  • http://www.cvk.gov.ua/news/news_09102015.htm

Результат

23 вересня 2015 року народний депутат України Михайло Добкін запевнив, що найближчими днями "Опозиційний блок" буде зареєстровано для участі у місцевих виборах в Харківській області (відео:00:32).

7 жовтня 2015 року ЦВК зобов'язала Харківську обласну виборчу комісію до 8 жовтня включно зареєструвати кандидатів у депутати від "Опозиційного блоку". Рішення облвиборчкому про попередню відмову було прийнято через порушення строків внесення документів, їх невідповідністю вимогам законодавства, а також відсутністю документа про внесення грошової застави. Вивчивши всі наявні матеріали, Центральна виборча комісія встановила, що відмова була безпідставною.

9 жовтня 2015 року Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження усього складу Харківського облвиборчкому у зв'язку з порушенням деяких положень Конституції України, Закону "Про місцеві вибори" та Закону "Про Центральну виборчу комісію".