Обіцянка політика

 • Народний депутат України
 • Член депутатської фракції "Опозиційна платформа - За життя"
 • Секретар Комітету з питань цифрової трансформації

Ларін пообіцяв, що "Опозиційний блок" домагатиметься участі партії в місцевих виборах у Харківський області

13 серпня 2015 року народний депутат України Сергій Ларін пообіцяв, що "Опозиційний блок" домагатиметься участі партії в місцевих виборах у Харківський області. Нагадаємо, 25 червня 2015 року народний депутат України Михайло Добкін заявляв, що "Опозиційному блоку" відмовляють у реєстрації харківського регіонального представництва та з цього приводу партія подала позов до суду. 3 серпня 2015 року під час проведення мітингу "Опозиційного блоку" невідомі в балаклавах напали на офіс партії у Харкові закидавши його камінням, димовими шашками та, також, застосовували травматичну зброю.
Виконано
Сказано 13 серпня 2015 р.

Джерело

 • http://opposition.org.ua/news/sergij-larin-opozicijnij-blok-vidstoyav-u-sudi-svoe-pravo-na-diyalnist-v-vano-frankivskij-oblasti.html
 • http://opposition.org.ua/news/mikhajlo-dobkin-bez-opozicijnogo-bloku-vibori-budut-nelegitimnimi.html
 • http://news.liga.net/news/politics/6325290-v_kharkove_neizvestnye_napali_na_ofis_oppozitsionnogo_bloka.htm
 • https://www.youtube.com/watch?v=QFlN0fOIblM&feature=youtu.be
 • http://www.pravda.com.ua/news/2015/10/7/7084077/
 • http://www.radiosvoboda.org/content/news/27297894.html
 • http://opposition.org.ua/news/yurij-miroshnichenko-cvk-zobovyazav-kharkivskij-oblviborchkom-do-13-zhovtnya-zareestruvati-kandidativ-vid-opozicijnogo-bloku.html
 • http://www.cvk.gov.ua/news/news_09102015.htm
 • http://www.cvk.gov.ua/news/news_18102015.htm

Результат

23 вересня 2015 року народний депутат України Михайло Добкін запевнив, що найближчими днями "Опозиційний блок" буде зареєстровано для участі у місцевих виборах в Харківській області (відео:00:32).

7 жовтня 2015 року ЦВК зобов'язала Харківську обласну виборчу комісію до 8 жовтня включно зареєструвати кандидатів у депутати від "Опозиційного блоку". Рішення облвиборчкому про попередню відмову було прийнято через порушення строків внесення документів, їх невідповідністю вимогам законодавства, а також відсутністю документа про внесення грошової застави. Вивчивши всі наявні матеріали, Центральна виборча комісія встановила, що відмова була безпідставною.

9 жовтня 2015 року народний депутат України Юрій Мірошниченко повідомив, що Центральна виборча комісія зобов'язала Харківську обласну виборчу комісію зареєструвати представників від "Опозиційного блоку" кандидатами на місцевих виборах в обласну раду до 13 жовтня.

Зазначимо, що 9 жовтня 2015 року ЦВК достроково припинила повноваження усього складу Харківського облвиборчкому у зв'язку з порушенням деяких положень Конституції України, Закону "Про місцеві вибори" та Закону "Про Центральну виборчу комісію", а також зобов'язала Верховну Раду сформувати його новий склад до 11 жовтня.

18 жовтня 2015 року Центральна виборча комісія зареєструвала 105 кандидатів у депутати до Харківської обласної ради від партії "Опозиційний блок". Проте ЦВК відмовила у реєстрації трьом представникам цієї політичної сили, зокрема до участі у виборах не допущено Михайла Добкіна.