Обіцянка політика

Тука запевнив, що вільного перетину умовного кордону між українською та окупованою територіями не буде

25 липня 2015 року керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука запевнив, що вільного перетину умовного кордону між українською та окупованої територіями не буде (відео 24:12-24:44).
Виконано
Сказано 25 липня 2015 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=XrV2e5VG1U8
  • http://apostrophe.com.ua/article/society/2015-09-30/nardepyi-ustroili-skandal-no-kontrabandu-v-lnr-ne-poboroli-video-i-reportaj-iz-zonyi-ato/2337
  • http://news.liga.net/articles/politics/6748321-kontrabanda_chto_izmenilos_posle_rasstrela_mobilnoy_gruppy.htm

Результат

26 вересня 2015 року начальник управління Служби безпеки України в Луганській області Олег Козловський на виїзному засіданні Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції в Сєвєродонецьку повідомив, що всі шляхи, які раніше вели на окуповані території, перекриті, в наслідок чого потік контрабандних товарів повністю зупинений. Заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, який супроводжував журналістів у прифронтовій селище Новотошківське, на питання про обсяги контрабанди відповів: у Луганській області немає ні пішохідного, ні автомобільного сполучення з окупованими територіями. За його словами, спочатку таких переходів було три: у Станиці Луганській, в Щастя і на відрізку Лисичанськ-Гірське-Золоте-Первомайськ. З початком бойових дій міст через Сіверський Донець у Станиці Луганській був зруйнований. У районі Щастя бойовики ЛНР перерили дорогу глибоким ровом. Закрився і шлях через Лисичанськ: в окупованому Первомайську сконцентрувалося величезна кількість техніки, найманців і російських військових, які перекрили трасу і поставили таблички "міни". Влада спробували відкрити новий перехід, через село Родино в районі Золотого, але і ця дорога проіснувала трохи більше місяця - бойовики закрили її бетонними блоками.