Обіцянка політика

Найєм заявив, що не ходитиме на ефіри телеканалу NewsOne, поки Євгеній Мураєв офіційно не вибачиться перед Олегом Сенцовим та його родиною

8 червня 2018 року народний депутат України Мустафа Найєм заявив, що не ходитиме на ефіри телеканалу NewsOne, поки Євгеній Мураєв офіційно не вибачиться перед Олегом Сенцовим та його родиною.
Архів
Сказано 8 червня 2018 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/Mustafanayyem/posts/10212757619441393
  • https://www.facebook.com/yevgeniy.murayev/posts/1474805452623293

Результат

10 червня 2018 року народний депутат Євген Мураєв, слова якого щодо політв'язня Олега Сенцова викликали скандал в українському суспільстві, своєрідно вибачився перед останнім: парламентарій звинуватив владу у тому, що та залишила Сенцова без турботи і лише використовує його ім’я у політичних цілях. Однак у відео немає жодного слово про вибачення Мураєва перед Сенцовим за його слова.

Мураєв на своїй сторінці у Facebook ще раз звинуватив владу у використанні імені Олега Сенцова та інших політичних в’язнів для потреб «пропаганди». За його словами, він «не може вважати Сенцова терористом і ніде подібного не стверджував». «Просто тому, що не бачив матеріалів справи і не є судом, щоб когось звинувачувати або виправдовувати», - пояснив депутат.

Обіцянка переміщується в категорію "архівні обіцянки", оскільки невдовзі змінився власник телеканалу NewsOne.