Обіцянка політика

Саакашвілі має намір залучати нових людей на адміністративні посади до штату ОДА

3 червня 2015 року голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що має намір залучати нових людей на адміністративні посади до штату ОДА. Так, голова ОДА відзначив, 90% нових кадрів становитимуть місцеві жителі.
Виконано
Сказано 3 червня 2015 р.

Джерело

  • http://www.rbc.ua/rus/news/saakashvili-hochet-sformirovat-shtat-odesskoy-1433352391.html
  • http://oda.odessa.gov.ua/ru/oda-news/11-listopada-2015-roku-v-odeskj-oblasnj-derzhavnj-admnstrac-zaversheno-konkursnij-vdbr-na-zamwennya-vakantnih-posad/

Результат

11 листопада 2015 року в Одеській обласній державній адміністрації завершено конкурсний відбір на заміщення вакантних посад директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації; заступника директора Департаменту – начальника управління нормативності та якості освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації; заступника директора Департаменту – начальника управління економічного та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. Переможцем конкурсу на посаду директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації визначена Пономарьова Галина Олександрівна. Переможцем конкурсу на посаду заступника директора Департаменту – начальника управління нормативності та якості освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації визначена Бабінова Олена Олегівна. Переможця на посаду заступника директора Департаменту – начальника управління економічного та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації не визначено.