Обіцянка політика

Дейдей заявив, що виконавці та організатори обстрілу автомобіля заступника комбата "Київ-1" будуть заарештовані

17 квітня 2015 року народний депутат України, командир батальйону "Київ-1" Євген Дейдей заявив, що виконавці та організатори сьогоднішнього обстрілу автомобіля заступника командира батальйону "Київ-1" будуть заарештовані.
Не виконано
Сказано 17 квітня 2015 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/evgeniy.deidei/posts/784948798263337?pnref=story
  • http://kiev.unian.ua/1068489-u-militsiji-pidtverdili-obstril-mashini-zastupnika-kombata-batalyonu-kijiv-1.html
  • Запит ІА
  • Запит ІА

Результат

17 квітня 2015 року інформацію про подію внесено до обліку та не виключено, що після відповідних слідчих дій може бути відкрито кримінальне провадження за ст. 194 (навмисне пошкодження чужого майна) Кримінального кодексу України з подальшим внесенням до Єдиного державного реєстру досудових слідувань.

27 липня 2015 року редакція ІА "Слово і Діло" направила запит для доступу до публічної інформації по зазначеному питанню.

28 серпня 2015 року редакція ІА "Слово і Діло" повторно направила запит для доступу до публічної інформації по зазначеному питанню.

На жоден із запитів народний депутат України Євген Дейдей не надав відповідь про виконання обіцянки, тому їй присвоєно статус "Не виконано".

Якщо ви володієте інформацією щодо виконання зазначеної обіцянки, просимо направити її на електронну пошту ІА "Слово і діло" [email protected]