Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Голова Люстраційного комітету при Кабінеті Міністрів України
  • Заступник голови фракції партії "Об'єднання "Самопоміч"
  • Голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції

Соболєв заявив, що депутати з антикорупційного Комітету ВРУ не голосуватимуть за створення ТСК по корупції в Кабміні

7 квітня 2015 року народний депутат України Єгор Соболєв заявив, що члени Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції не голосуватимуть за створення Тимчасової слідчої комісії по розслідуванню звинувачень екс-голови Держфінінспекції Миколи Гордієнка уряду А. Яценюка у розкраданні державних коштів, оскільки розпочнуть власне розслідування.
Не виконано
Сказано 7 квітня 2015 р.

Джерело

  • http://www.segodnya.ua/politics/pnews/komitet-rady-po-protivodeystviyu-korrupcii-zavtra-rassmotrit-obvineniya-v-adres-yacenyuka-sobolev-606017.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=54557
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=54513
  • http://iportal.rada.gov.ua/news/Top-novyna/107287.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=1501

Результат

23 березня 2015 року народний депутат України Сергій Каплін подав до Верховної Ради "Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, оприлюднених Головою Державної фінансової інспекції України Гордієнком М. щодо блокування розкриття корупційних схем та фактів корупції з боку Прем'єр-міністра України Яценюка та членів Кабінету Міністрів України" №2452.

27 березня 2015 року народні депутати Левченко, Войціцька, Добродомов, Антонищак, Крулько, Шкрум, Сотник, Луценко подали до Верховної Ради "Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки поширених Головою Державної фінансової інспекції України Гордієнком М.Г. фактів корупційної діяльності в Кабінеті Міністрів України, державних органах та підприємствах, діяльності ПАТ "Укрнафта" та ПАТ "Укртранснафта" №2479.

10 квітня 2015 року Верховна Рада підтримала протокольні доручення Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо утворення робочих груп з перевірки фактів можливих зловживань у державному секторі економіки та з питань тарифоутворення.

Комітетам з питань запобігання та протидії корупції та з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності доручено невідкладно створити спільну депутатську робочу групу для перевірки оприлюднених повідомлень про фінансові порушення, фактів зловживань, а також стану надання правоохоронної оцінки цим фактам відповідними правоохоронними органами.

Спільна депутатська група за результатами перевірки має до 7 травня ц.р. подати письмовий звіт з висновками і пропозиціями на розгляд Парламенту. Зазначене доручення підтримали депутати з антикорупційного Комітету.