Обіцянка політика

  • Заступник Голови Верховної Ради України
  • Позафракційний
  • Народний депутат України

Сироїд запевнила, що «Самопоміч» підтримає законопроект про зняття депутатскої недоторканності

Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд 5 грудня 2014 року запевнила, що "Самопоміч" підтримає законопроект про зняття депутатської недоторканності.
У процесі
Сказано 5 грудня 2014 р.
Перевіряється

Джерело

  • http://www.unn.com.ua/uk/news/1414175-vitse-spiker-zapevnila-scho-deputatsku-nedotorkannist-skasuyut
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53602
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=601
  • http://samopomich.ua/fraktsiya-ob-yednannya-samopomich-proponuye-mehanizm-znyattya-deputatskoyi-nedotorkannosti/

Результат

16 січня 2015 року Верховною Радою України було прийнято рішення про включення до порядку денного сесії проекту "Закону про внесення змін до Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України та суддів)" №1776 та передачі його на розгляд до Конституційного Суду.

5 лютого 2015 року Верховною Радою України був прийнятий “Проект Постанови про направлення до Конституційного Суду України законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України та суддів)” №1776/П1 - за основу та в цілому. Фракція "Самопоміч" всім складом присутніх підтримала вказану постанову.

29 листопада 2016 року фракція «Самопоміч» разом з експертами розробили проект закону про внесення змін до деяких законів (щодо недоторканності народних депутатів України) Законопроект дозволить обшук та огляд особистих речей і багажу, транспорту і житла народного депутата на рівні з іншими громадянами України – без дозволу Верховної Ради, заборонить народному депутату виїжджати з України з моменту внесення подання про зняття недоторканності, надасть можливість народним депутатам відмовитись від недоторканності, суттєво скоротить строки розгляду питання про зняття недоторканності.