Обіцянка політика

  • Голова політради партії "Народний фронт"

Яценюк запевнив, що Україна дефолт не оголошуватиме

31 липня 2014 року прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запевнив, що Україна дефолт не оголошуватиме.
Виконано
Сказано 31 липня 2014 р.

Джерело

  • http://censor.net.ua/video_news/296161/yatsenyuk_ukraina_nikogda_ne_obyavit_defolt_video
  • http://economics.unian.net/finance/1115885-ojidaemyiy-defolt-ukrainyi-ne-sostoitsya-yatsenyuk.html
  • http://gordonua.com/news/money/Fitch-ponizilo-reyting-Ukrainy-do-urovnya-defolt-neizbezhen--95840.html
  • http://24tv.ua/moodyz_pidvishhilo_kreditniy_reyting_ukrayini_n632555
  • http://ru.slovoidilo.ua/2016/04/14/novost/politika/rada-uvolila-yacenyuka-i-naznachila-grojsmana-novym-premer-ministrom

Результат

19 листопада 2015 року міжнародне рейтингове агентство «Moody's Investors Service» підвищило урядовий рейтинг України з «Ca» (неплатоспроможний клієнт) до «Caa3» (низькоприбуткові акції). Агентство підвищило суверенний рейтинг уряду, оскільки Києву вдалось завершити реструктуризацію 15-мільярдного боргу, а також у зв'язку з прогресом у політичних та економічних реформах під егідою МВФ, які сприяють відновленню рівноваги в економіці і значно скорочують державні та зовнішні фінансові дефіцити. Крім цього, компанія змінила прогноз щодо українського рейтингу з «негативний» на «стабільний».

14 квітня 2016 року Верховна Рада України підтримала постанову №4423 про звільнення Арсенія Яценюка з посади голови Кабінету міністрів і призначила на цю посаду Володимира Гройсмана. «За» проголосували 257 народних депутатів. Цією ж постановою Рада також визнала постанову про незадовільну роботу уряду Яценюка від 16 лютого такою, що втратила чинність. У період перебування Арсенія Яценюка на посаді прем'єр-міністра України дефолт не був оголошений.