Обіцянка політика

  • Міський голова Києва
  • Голова Київської міської державної адміністрації

Кличко пообіцяв забезпечити кожну молоду людину після закінчення навчального закладу гарантованим робочим місцем

Кандидат на пост міського голови Києва Віталій Кличко пообіцяв забезпечити кожну молоду людину після закінчення навчального закладу гарантованим робочим місцем.
У процесі
Сказано 30 квітня 2014 р.
Контроль виконання через 1 мiсяць.

Джерело

  • http://kiev.klichko.org/program/
  • Лист начальника управління інформаційного забезпечення КМДА К.Баранової
  • Лист начальника управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації К. Баранової
  • https://newsone.ua/ru/klichko-v-kieve-prakticheski-net-bezraboticy/
  • https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_zatverdili_regionalne_zamovlennya_na_pidgotovku_fakhivtsiv_ta_pidvischennya_kvalifikatsi_kadriv_na_2018_rik.html
  • Лист КМДА ві 21 червня 2019 року
  • Лист КМДА ві 21 червня 2019 року

Результат

Відповідно до листа виконавчого органу КМДА від 5 лютого 2015 року, столична влада намагається допомагати молодим фахівцям, які хочуть працевлаштуватися за фахом. Зокрема, Київ сьогодні потребує фахівців робітничих спеціальностей. І столична влада залучає до співпраці найкращих випускників профтехучилищ. Вони сьогодні працюють в комунальних підприємствах столиці, закладах бюджетної сфери.

Відповідно до листа виконавчого органу КМДА від 28 березня 2016 року, Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА вживається низка заходів для працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема, Департамент щорічно проводить моніторингові дослідження стану закріплення випускників професійно-технічних навчальних закладів м. Києва на робочих місцях шляхом анкетування. Випускники та роботодавці дають свої відгуки про закріплення на першому робочому місці та оцінку рівня якості підготовки молодих робітників за професіями.

10 жовтня 2017 року Віталій Кличко повідомив, що в Києві практично немає безробіття.

13 квітня 2018 року у столиці затвердили регіональне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, а також підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів за кошти бюджету міста Києва на 2018 рік. Реалізація розпорядження дозволить забезпечити потреби столичного ринку праці у фахівцях, кваліфікованих робітниках із урахуванням економічних і соціальних інтересів розвитку столиці.

21 червня 2019 року у КМДА нам розповіли, що у 2017 році ринок праці поповнили 5992 випускники (здобувачі освіти). Працевлаштовані 5904 особи, що складає 98,5%. У 2018 році ринок праці поповнили 4511 випускників (здобувачів освіти). Працевлаштовані 4282 особи, що складає 96,6%. Очікуваний випуск в 2019 році – 4549 особи. Всі випускники будуть забезпечені першим робочим місцем (виключення – призвані до лав Збройних Сил України, декретна відпустка, вступ до ВНЗ).