Обіцянка політика

Найближчим часом відкрити близько 10 магазинів "крокової" досяжності

Голова КМДА Олександр Попов заявив, що найближчим часом планується відкриття близько 10 магазинів "крокової" досяжності. В них реалізовуватимуть свою продукцію виключно товаровиробники аграрної продукції. За його словами, ціна буде на 15-20 відсотків нижче ринкової, приблизно така, як і на сільськогосподарських ярмарках.
Виконано
Сказано 10 травня 2011 р.

Джерело

  • http://censor.net.ua/ru/news/view/167681/popov_obeschaet_otkryt_v_kieve_magaziny_kotorye_budut_torgovat_bez_natsenok
  • http://jkg-portal.com.ua/ua/news-gkj/jkgrizne/10507-u-magazinax-lkrokovo-dosyazhnostr-ne-zaczkavlen-an-virobniki-an-naselennya

Результат

Станом на 1 серпня 2011 року в Києві відкрито близько 10 магазинів. Зокрема, чотири з них працюють у Дарницькому районі. Ще по три – в Шевченківському і Деснянському.