Ященко Юрій Петрович

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
Ященко Юрій Петрович
Читати про політика

Досьє

Народився в м. Макіївка Донецької області.

З 1975 р. працював у вугільній промисловості на посадах гірничого майстра, помічника начальника дільниці на шахтах м. Макіївки та науковим співробітником Донецького науково-дослідного вугільного інституту.

1981-1982 рр. - робота в районному та обласному апаратах Компартії України на посадах завідувача промислово-транспортним відділом та інструктора відділу вугільної промисловості. Завідував відділом Донецького обкому Компартії України.

1991 - 1994 рр. - начальник комерційного відділу, керівник ТОВ "Холдинг-Лада".

З 1994 р. - на керівних посадах в Донецькій облдержадміністрації, в т.ч. на посаді начальника головного управління вугільної промисловості та енергетики і головного управління економіки.

1999р. - заступник Міністра вугільної промисловості України.

2000 - 2005 рр. - на керівних посадах у Мінпаливенерго України: начальник департаменту економічного і фінансового регулювання ПЕК, перший заступник Державного секретаря, Державний секретар з питань вугільної промисловості, перший заступник Міністра.

2005 -2006 рр. - директор ДП "Державний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут інноваційних технологій в енергетиці та енергозбереженні".

2006 р. - Перший заступник голови Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів; Перший заступник Голови - Головний інспектор з енергозбереження Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів.

2006 - 2007 рр. - Генеральний директор ДП "Вугілля України".

З 2007 р. - заступник Міністра вугільної промисловості, Перший заступник Міністра.

2009 - 2010 рр. - Перший заступник Голови Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів.

03. - 12.2010 р. - Міністр вугільної промисловості України.

Освіта

Донецький політехнічний інститут, 1975 р., гірничий факультет.

Доктор економічних наук. Академік Академії гірничих наук України.

Новини

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал